Administrasjonen i colosseumklinikken

Rikke Overgaard

Administrerende Direktør Colosseum Norge

Mobil: +47 922 40 299
Mail: rikke@colosseum.no

Kjetil Kaland

Fagansvarlig Tannlege Colosseum Norge

Mail: kjetil.kaland@colosseum.no

Ragnhild Hauge Waters

HR direktør Colosseum Smile

Mobil: +47 913 86 912
Mail: ragnhild@colosseum.no

Solfrid Lindahn

HR – Assistent

Mobil: +47 928 35 118
Mail: solfrid@colosseum.no

Synne Røine

Chief Financial Officer Colosseum Smile

Mobil: +47 992 298 92
Mail: synne@colosseum.no

Pål Mørkved

VP Finance Colosseum Smile

Mobil: +47 958 43 365

Jon Steigedal

Business Controller Colosseum Smile

Mobil: +47 922 06 008
Mail: jon@colosseum.no

Tori Solberg Halvorsen

Controller Colosseum Smile

Mobil: + 47 993 59 530
Mail: tori@colosseum.no

Siri Herud

Administrasjonssekretær Colosseum Smile

Mobil: + 47 990 99 486
Mail: siri@colosseum.no

Sigmund Skaret

Teknisk Sjef Colosseum Norge

Mobil: +47 928 24 674
Mail: sigmund.skaret@colosseum.no

Gard Lauvsnes

Gründer / Leder av Nordisk Odontologisk Råd

Mail: gard@colosseum.no

Espen Hartland

IT-sjef

Mail: espen@colosseum.no