Colosseum Tannlege

Den første klinikken ble opprettet av en tannlege for over 30 år siden. I dag er Colosseum Tannlege Norges ledende leverandør av tannhelsetjenester, med over 30 tannklinikker som alle tilbyr det beste innen tannhelse.

Vår visjon er å gi moderne tannhelsetjenester med høy kvalitet til fordel for våre behandlere, ansatte og aksjonærer mens vi strever for kontinuerlig vekst og fremragelse.

Ragnhild Waters

Administrerende direktør 
Colosseum Norge

+47 913 86 912
ragnhild@colosseum.no

Rikke Overgaard

Driftsansvarlig
Colosseum Norge

+47 922 40 299
rikke@colosseum.no

Cecilie Grendar

HR-direktør
Colosseum Norge

+47 975 73 020
cecilie.grendar@colosseum.no

Pål Mørkved

CFO 
Colosseum Scandinavia

+47 958 43 365
paal@colosseum.no

Jon Steigedal

Økonomisjef
Colosseum Scandinavia

+47 922 06 008
jon@colosseum.no

Siri Herud

Kurs- og administrasjon
Colosseum Norge

+ 47 990 99 486
siri@colosseum.no

Sigmund Skaret

Teknisk Sjef
Colosseum Norge

+47 928 24 674
sigmund.skaret@colosseum.no

Maili Breisand

Business Controller
Colosseum Scandinavia

+47 913 30 646
maili.breisand@colosseum.no

Eirik Rode Grorud

BUSINESS CONTROLLER
Colosseum Scandinavia

+ 47 90 75 12 09
EIRIK.GRORUD@COLOSSEUM.NO

Espen Hartland

IT-sjef
Colosseum Norge

espen@colosseum.no

Kjetil Kaland

Fagansvarlig Tannlege
Colosseum Norge

kjetil.kaland@colosseum.no

Gard Lauvsnes

Gründer / Leder av Nordisk Odontologisk Råd

gard@colosseum.no

Lidenskap for tannhelsetjenester og den beste pasientopplevelsen er i hjertet av hvordan vi opererer. Vi jobber for å være den beste i klassen, og ser alltid etter nye måter å forbedre oss på og forbli foran våre konkurrenter. Vår aller største styrke er menneskene våre. Vi rekrutterer og beholder talenter ved å tillate dem å vokse, sørge for treningsmuligheter og belønning for deres bidrag.

Colosseumklinikken AS, Kongensgate 11, 0153 OSLO