Vi bygger moderne klinikker for fremtidens tannbehandling.

Alle i Colosseum tannlege jobber etter den samme visjonen og følger daglig et sett med verdier som skal komme våre pasienter til gode. Som et selskap med over 1200 ansatte i Skandinavia setter vi høye krav til oss selv og håper at du som ”kunde” gjør det samme.

Vår visjon og våre interne verdier:
Til enhver tid yte den beste og mest moderne tannhelsetjenesten til våre pasienter.  Vi streber etter kontinuerlig vekst og kvalitet på ypperste nivå.

Lidenskap:
Vi lever og ånder for tannlegeri. Vi brenner for tannhelse og den beste pasientopplevelsen.

Menneskene:
Vår største styrke er våre medarbeidere. Vi rekrutterer og beholder de beste ved å tillate dem å vokse, gir opplæringsmuligheter og anerkjenner/ belønner innsats.

Lidenskap:
Vi lever og ånder for tannlegeri. Vi brenner for tannhelse og den beste pasientopplevelsen.

Stadig forbedring:
Vi streber etter å være best i klassen og vi søker kontinuerlig nye måter å forbedre oss på og med det forbli ledende i forhold til våre konkurrenter.

Enkelhet:
Sunn fornuft, respekt og en pragmatisk tilnærming er viktig for oss.

Samarbeid:
Vi tror på å jobbe i team, ved hjelp av åpen og uformell kommunikasjon. Vi vurderes alltid ut fra kvaliteten på hele teamet. Vi tenker alltid profesjonelt og streber etter å levere de beste resultatene på en effektiv og kostnadsbesparende måte.


Administrasjonen i Colosseum Tannlege

Rikke Overgaard

Administrerende Direktør Colosseum Norge

Mobil: +47 922 40 299
Mail: rikke@colosseum.no

Kjetil Kaland

Fagansvarlig Tannlege Colosseum Norge

Mail: kjetil.kaland@colosseum.no

Ragnhild Hauge Waters

HR direktør Colosseum Smile

Mobil: +47 913 86 912
Mail: ragnhild@colosseum.no

Solfrid Lindahn

HR – Assistent

Mobil: +47 928 35 118
Mail: solfrid@colosseum.no

Pål Mørkved

VP Finance Colosseum Smile

Mobil: +47 958 43 365

Jon Steigedal

Business Controller Colosseum Smile

Mobil: +47 922 06 008
Mail: jon@colosseum.no

Tori Solberg Halvorsen

Controller Colosseum Smile

Mobil: + 47 993 59 530
Mail: tori@colosseum.no

Siri Herud

Administrasjonssekretær Colosseum Smile

Mobil: + 47 990 99 486
Mail: siri@colosseum.no

Sigmund Skaret

Teknisk Sjef Colosseum Norge

Mobil: +47 928 24 674
Mail: sigmund.skaret@colosseum.no

Gard Lauvsnes

Gründer / Leder av Nordisk Odontologisk Råd

Mail: gard@colosseum.no

Espen Hartland

IT-sjef

Mail: espen@colosseum.no